in , , , , , ,

Yükselen Yay ve Yay Burcu ( 26 EKİM-1 KASIM 2020 )

astroloji-dersleri_16_9_1535361057-8

Yükselen Yay ve Yay Burcu

Çalışma rutininizde değişimler söz konusu olabilir. İş arkadaşlarınızla ilgili şaşırtıcı şeyler öğrenebilir, çalışma ortamındaki gizli durumların açığa çıktığını görebilirsiniz. Anlık durumlarla istifa kararı gibi durumlara gitmemelisiniz.

Bazı Yaylar bugünlerde iş hayatında, mesleğinde radikal bir değişime gitme isteği ve ihtiyacında olabilir. Daha önce yaptığınız başvurular ve sınavlar sonuçlanabilir. İlahi adaletin tecelli ettiği durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Kime güvenip, kime sırtınızı yaslayacağınızı iyi seçmeli, bazı şeyleri kendinize saklamayı bilmelisiniz. Çevrenizdeki insanların enerji alanına farkında olmadan dahil olabilir, insanların negatif enerjilerini emebilirsiniz. Boğa burcunda pazar günü meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle gündelik yaşamınızda sürpriz değişimler sizi bekleyebilir. Bu etkiyle sonbahar temizliğine girişebilir, işe yaramayan ne varsa vedalaşabilirsiniz. Sürpriz bir şekilde evcil hayvan edinmek sizi bir anda cezbedebilir. Sağlık konularıyla ilgili insülin direncinizi kontrol etmeli, bu hafta gereksiz abur cubur yememelisiniz. Mesai arkadaşlarınızla ilişkilerinizde heyecanlı bir sürece adım atıyorsunuz. Değişik bir ortak projeye adım atabilir, yeni dünya düzenine adapte olacak gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Eğitmen kimliğinizle kültür birikiminiz pek çok kişiye kılavuzluk eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

astroloji-dersleri_16_9_1535361057-7

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu ( 26 EKİM-1 KASIM 2020 )

astroloji-dersleri_16_9_1535361057-9

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu ( 26 EKİM-1 KASIM 2020 )