in , , , , , ,

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu ( 26 EKİM-1 KASIM 2020 )

astroloji-dersleri_16_9_1535361057-6

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu

Bu hafta Venüs burcunuza geçerken, iş ve özel hayatınızda düzen değişikliklerini getiriyor olacak. Hafta başından itibaren kararsızlık ve ikilemi arttıran durumlarla karşılaşabilirsiniz.Görüntünüze daha çok takılabilir, estetik konularla iç içe olabilirsiniz. Beğenilme, takdir edilme, hakkınızın teslim edilmesi ihtiyacı çokça artıyor olacak.

İlişkilerde merkez noktada önemli görevler üstleneceğiniz bir dolunay haftasına hoş geldiniz. Zira Pazar günü meydana gelecek hem Boğa’daki dolunayın hem de sizin yöneticiliğinizi üstlenen Venüs’ü Çarşamba’dan itibaren misafir ederek, ilişkisel temalarınızda önemli çözülmeler ve yeniliklerle karşı karşıya kalacaksınız.

Gerek ortaklıklar, gerekse özel hayatınızda uzun zamandan beri çabaladığınız konularda hedefe ulaşabilir, aynı zamanda sürpriz gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle finansal güvencenizde hiç beklemediğiniz gelişmeler sizi şaşırtacaktır. Dolayısıyla sakinliği elden bırakmadan, olayların akışını iyi bir şekilde gözlemleyip net kararlarınızı daha sonra almalısınız. Zira bu hafta hala geri hareketlerini sürdüren Merkür ve Mars’ın etkisiyle taşlar tam yerli yerine oturmayacağı için, dolunayın ardından gelecek süreçlerde, elinizde kalanlara sahip çıkmak daha mantıklı olur. Ama kim ne derse desin aşkın kapınızı çaldığını kimse inkar edemez. Siz de ne kadar inişli çıkışlı da olsa bu duygusal zamanların keyfini çıkartın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

astroloji-dersleri_16_9_1535361057-5

Yükselen Başak ve Başak Burcu ( 26 EKİM-1 KASIM 2020 )

astroloji-dersleri_16_9_1535361057-7

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu ( 26 EKİM-1 KASIM 2020 )