in , , , , , ,

Yükselen Koç ve Koç Burcu ( 26 EKİM-1 KASIM 2020 )

astroloji-dersleri_16_9_1535361057

Yükselen Koç ve Koç Burcu

Bu hafta Dolunayın etkileriyle finansal alanda hızlı ve beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya olabilirsiniz. Plan dışı kazançlarla karşılaşabilirsiniz. Çekiliş, ikramiye gibi şansla gelen paralar olabilir. Daha önce yaptığınız yatırımlar aniden değer kazanabilir.

Bir süreden beri giden maddi gelirlerinizdeki belirsizlikler aniden sonlanabilir. Yine de temkini elden bırakmadan son kontrolleri yapacağınız şekilde yeni iş hedeflerinizi belirlemek size sağlıklı sonuçlar taşıyacaktır. Fakat özel hayatınızda inişli çıkışlı bir süreçten geçiyorsunuz. Özellikle çarşambadan sonra Terazi’ye geçen Venüs’ün de etkisiyle partnerinize daha anlayışlı yaklaşmaya çalışıp, yönetici gezegeniniz Mars’ın sinir ve stres yaratacak etkisinin kurbanı olmayın. 15 Kasım’a kadar bu süreci hassas bir şekilde yönetirseniz sonrasın da pişmanlık duymayacağınız bir döneme adım atarsınız.

Bazı Koçlar için, ani kararla alınan ilişki bitişleri olabilir. Bu hafta ilişkilerde yaşayacağınız deneyimler, kendinizle ilgili önemli fark edişleri getirebilir. Estetik konular, güzelleşme isteği, kusurlar ve detaylara daha fazla takılma söz konusu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

hayati-boyunca-cinsel-iliskiye-girmeyen-salvador-dali-ve-karisi-gala-arasindaki-tuhaf-ask-iliskisi-haberi-5-idGyCOj5-1

Cinsel İlişki Olmadan Yıllarca Devam Eden Entrikalı Bir Aşk Hikayesi: Dali & Gala

astroloji-dersleri_16_9_1535361057-1

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu ( 26 EKİM-1 KASIM 2020 )