in , , , , , ,

Yükselen Balık ve Balık Burcu ( 26 EKİM-1 KASIM 2020 )

astroloji-dersleri_16_9_1535361057-11

Yükselen Balık ve Balık Burcu

Duyguları ve mantığı bir dengeye oturtarak, ortak kararı almalı, abartılı düşüncelerden kaçınmalısınız. Geleceğe dair merak ve sorgulama artabilir. Spiritüel konularla ve ibadetle, kişisel gelişim ile ilgilenebilirsiniz. Çalışma ortamınızda düzen ve görev değişiklikleri, yeni çalışma arkadaşları ve çalışanlarda ayrılıklar söz konusu olabilir. Hafta boyu değişen şartlara göre hareket etmek daha kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Planlı hareket etmek nispeten zor olabilir, daha sık plan dışı durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Hafta başı burcunuzda seyahat eden Ay, sizi pazar günü Boğa’daki dolunaya hazırlayacak. Zira iletişim gücünüz, yaratıcılığınız, kardeş ve yakın akrabalarla ilişkileriniz alanında tamamlayıcı bir dönemden geçiyorsunuz. Sanki uzun zamandan beri kaleme aldığınız bir aşk romanına son noktayı koyuyor gibisiniz. Hayatınızda da bitişleri evrensel enerjiye açık yüreğinizle kolaylıkla kabul eder, inançlarınızı daha da derinleştireceğiniz farklı eğitimlerden faydalanabilirsiniz. Web çalışmaları için bir temayı geliştirmek ve güncellemek son derece faydalı olsa da, sosyal medya duyurularınızı 5 Kasım sonrasına bırakmak faydalı olacaktır.

Uzaklara gitmek bugüne kadar yaşadığınız vatanınızdan ayrılmak gibi temalar hüzünlü olsa da sizi yeniye hazırlamak için kaçınılmaz olacaktır. Unutmayın ki her dolunay aynı zamanda bir hasat zamanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

astroloji-dersleri_16_9_1535361057-10

Yükselen Kova ve Kova Burcu ( 26 EKİM-1 KASIM 2020 )

5e33f961c9de3d09283ab14f

Yükselen Koç ve Koç Burcu (2-8 KASIM 2020)