in , , , , , ,

Home Office Çalışırken Pijama Rahatlığı Nasıl Mı Olur? İşte Böyle…

Home Office Çalışırken Pijama Rahatlığı Nasıl Mı Olur? İşte Böyle…

Home Office Çalışırken Pijama Rahatlığı Nasıl Mı Olur? İşte Böyle…

Eğer home office çalışıyor ve  ofis kıyafetleri giymek istemiyorsanız; katı kuralları olan bir şirkette çalışıyor olsanız bile bu Work From Home Jammies markalı gömlek-pijamalar tam size göre.

WFH pijamaları kazak, eşofman ve resmi sayılabilecek bir gömleğin kombinasyonundan oluşuyor.  Şimdi neden üst tarafı tamamen öyle yapmadıklarına gelirsek sizi üst değiştirme zahmetinden kurtarma ve bu sırada hem kameradaki resmi görünüşünüzü hem de ev içindeki konforunuzu maksimumda tutmayı amaçlamışlar.

Firma gerçekten kullanıcılarının rahatını düşünüyor olmalı ki bu işe bayağı emek verip analizler sonucu bu noktaya ulaşıyorlar.

Japonya Tokyo’da  LOKITHO’nun tasarımcısı olan Akihiko Kimura tarafından tasarlanmış olan bu set Japonların gerçekten sıra dışı çözümleri üşenmeden işleme koyduklarını gösteriyor.

Haziran’da tüm dünyaya gönderim yapmaya başlayacaklarmış. Başlatılan kampanyada fikre gelen destek miktarı 1865 Dolar olmuş.

Böyle bir sete sahip olmanın fiyatı tam olarak 102 Dolara denk geliyor. Siz de görüşmelerinizde böyle bir rahatlık istiyorsanız belki göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kim Buldu Bunları Dedirten Sokak İsimleri!

Mardin’e Ait 5 Lezzet Tescillendi.