in , , , , , ,

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Haftalık Burç Yorumu

genel-header1-1

Merkür geri hareketi bu hafta başlıyor. Çalışma hayatı ve iş arkadaşlarınızla ilgili konularda yeni başlangıçlar olabilir. Zihninizin içinde biriktirdiğiniz konuları karşınızdakinin üzerine boca edebilirsiniz. Hayatta bakışınız, inandığınız şeyler sorguladığınız ve belki tekrar inşa etmek durumunda kaldığınız bir süreçten geçiyor olabilirsiniz.

Özellikle Salı günü, gündelik hayatınızda, bir bardak suda fırtına koparan kişilerden uzak durmaya çalışın. Onların öfke ve stresli tutumu, sizin sakin ve dingin yapınızı bile zorlayabilir. En doğrusu suskunluğunuzu koruyup, doğru bildiklerinizi kendinize saklamak olacaktır.

Baskı altında çalışmayı öğrenmek durumundasınız. Bu dönemde iş arkadaşlarınızla ilgili konularda sabır göstermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Tepkileriniz bazen çok sert olabiliyor, fazla inatlaşmadan durumu çözmeye çalışmak daha iyi olabilir.

İşlerin içinden çıkamayıp, en nihayet stres kaynaklı sağlık sorunlarına işi vardırabilirsiniz.Gizli olaylardan ve stres yaratan düşüncelerden uzak durun. Sağlığınıza da özen gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

indir-4-2

Canlı Süper Mario!

genel-header1-2

Koç Burcu ve Yükselen Koç Haftalık Burç Yorumu