in ,

14-21 Şubat Haftalık Burç Yorumları

15-21 Şubat Haftalık Burç Yorumları

5e42bac255427f1b70cf456c

15-21 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta Ay Koç burcuna giriyor. Hafta başı oldukça yoğun bi gündemimiz olacağa benziyor. Yarım kalan işleri tamamlamak için fırsatımız olacak. Perşembe günü Güneş Balık burcuna geçeceğinden çeşitli gerginlikler yaşamamak adına önemli görüşmeleri perşembe sabah saatlerine getirmemekte fayda var. Cuma günü yeni ay kendini belli etmeye başlıyor. 10 ile 19 arası ay boşlukta olacağından bu saatler arasında önemli işleri başlatmamaya dikkat!  Hafta sonu Ay İkizler burcunda ilerliyorken cumartesi gece saatlerinde gereksiz tartışmalardan uzak durmalıyız. Sert atışmalar yaşanabilir. Neyse ki pazar günü Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Hepimiz derin bir oh çekebiliriz! Bu hafta burçlara göre alacağımız etkiler ise şu şekilde;

Koç ve Yükselen Koç Burçları:

Hafta başı eski arkadaşlar kendini hatırlatabilir. Ufak gerginlikler ve çatışmalar yaşayabilirsiniz. Hafta genelinde maddi konularda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Hafta sonu ikili ilişkilerdeki gerginlikleri sürdürmemeye ve iletişim sıkıntıları yaşamamaya dikkat!

Boğa ve Yükselen Boğa:

Haftaya oldukça enerjik başlıyorsunuz. Kendinizde kalan işleri tamamlama gücünü bulacaksınız. Hafta genelinde kendinizi baskı altında, sıkışmış hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki anlaşmazlıklarda objektif bakmayı denemenizde fayda var. Haftasonu maddi konulardaki haberler içinizi açacak!

İkizler ve Yükselen İkizler:

Haftaya oldukça yoğın bir giriş yapacaksınız. Hem sosyal hem iş alanında pek çok sorumluluğun üstesinden geleceksiniz. Hafta sonuna doğru ilişkilerde yanlış anlaşılmalara dikkat! Gizli saklı kalmış konular gündeme gelebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Haftaya finans ve kariyer konularo damgasını vuracak. Hafta genelinde, özellikle perşembe günü, sosyal ilişkilerdeki gerginliklere dikkat etmekte fayda var. Hafta sonu ise ikili ilişkilerde kıskançlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Sakin kalmak en iyisi.

Aslan ve Yükselen Aslanlar:

Hafta başında özel hayatınızla alakalı çözümlenmemiş konuları çözmeniz için harika enerjiler mevcut. Fakat iş hayatındaki ani gelişmeler karşısında sakin kalmaya dikkat etmeli. Haftanın genelinde sabit fikirli olmaktan kaçınmalısınız.

Başak ve Yükselen Başaklar:

Hafta başında iş ve işle alakalı kişiler gündeminiz olabilir. Beklenmedik gelişmeler sizi şaşırtacak. Hafta sonu ise riskli harcamalardan kaçınmalısınız.

Terazi ve Yükselen Teraziler:

Hafta başında ikili ilişkilerle alakalı eski konular gündeme gelebilir. Bunlara yoğunlaşıp çözüme kavuşturmakta fayda var. Hafta sonu iletişimsel sıkıntı yaşamamak adına temkinli olmalısınız.

Akrep ve Yükselen Akrepler:

Bu hafta evle alakalı yarım kalan işleri halletmek için uygun bir hafta. Hafta sonu ailede sağlık sorunları gündeme gelebilir.

Yay ve Yükselen Yaylar:

Haftaya yarım kalan işleri tamamlayarak başlamak enerjinizi yükseltebilir. Hafta genelinde sağlık ve beslenme konuları gündemde olacak. Hafta sonu ikili ilişkilerde olası gerginliklere dikkat!

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar:

Hafta başında Evinizle ilgili konularda önemli adımlar atmanız yerinde olacak. Bu hafta özel hayatınızda beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkilerde alttan almak sizi kazançlı çıkaracaktır.

Kova ve Yükselen Kovalar:

Pazartesi ertelenmiş işler halletmek için mükemmel bir gün. Hafta genelinde ebeveynler ve ev konuları gündemde. Hafta sonu kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendi alanınızda kalmak en iyisi.

Balık ve Yükselen Balıklar:

Hafta başında sezgilerinizin ve farkındalığınızın yüksek olduğunu göreceksiniz. Haftayı içsel süreçlere odaklanarak geçirmekte fayda var. Hafta sonu gizli saklı kalmış konuşmalar gündeme gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Siddhartha-HERMAN HESSE

Siddhartha-HERMAN HESSE

1212690

Hocalı Katliamı Nedir?