in , , ,

1-8 Mart 2021 Burç Yorumları

1-8 Mart 2021 Burç Yorumları

5e42bac255427f1b70cf456c

1-8 Mart 2021 Burç Yorumları

KOÇ:

Bu hafta özellikle sağlığınızla ilgili konulara dikkat edin. Yönetici gezegeniniz burç değiştirecek ve sizi daha enerjik çok daha hızlı kılabilir. O nedenle düşmelere, kalkmalara aman ha dikkat!

Haftayı genel anlamıyla inişli çıkışlı bir grafikte seyretmeniz olası. Maddi konularda ani hoş fırsatlar veya ödemeler gelebilir.

BOĞA:

Haftaya kariyerinizle ilgili konularda hızlı bir giriş yapmanız olası. Hemen bir maddi beklenti içine girmemenizde fayda var. Olayları doğru bir kafayla takip ettiğiniz taktirde maddi kaybınız olmayacaktır.

İlişkiler konusunda ise özellikle evlilik meseleleri, ortaklık ikili ilişkilerde bazı olumlu olumsuz gelişmeler sizi bekleyecektir. Konuşmalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Patavatsızlık ve kırıcı olma potansiyelinizin olduğunu bu hafta unutmayın.

İKİZLER:

Oldukça yoğun bir çalışma haftası geçireceğiniz açık. Evinizde bile oturduğunuz yerde iş çözüp, koşturmanız söz konusu olabilir. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Abuk sabuk gelişmeleri kafanıza takarak kendiniz durduk yerde mutsuz etmeyin.

Ve ayrıca bu hafta konuşmalarınızın ölçüsüne, ayarına da dikkat edin. Aklınızdan geçen dudaklarınızdan hemen dökülmesin. İlişkilerinizi korumaya gayret edin. Bu hafta eğer disiplinli olursanız kazanan siz olursunuz.

YENGEÇ:

İkili ilişkilerde güzel gelişmeler sizi bekliyor. Ama yeter ki sabırlı olun önünüze heyecan verici fırsatlar çıkabilir. Maddi konularda ise önemli büyük girişimlerde bulunmamanızda fayda var.

Hafta sonuna doğru ise biraz daha içe dönük olmanız muhtemel, canınız aslında ne yapmak istiyorsa onu yapın demek bu hafta sizin için mümkün.  Ama devlet ve büyük kurumlarla işleriniz varsa aceleci davranmayın.

ASLAN:

Bu hafta biraz hem kendi aileniz ile hem de büyüklerinizle sorunları ele alır bir durumda olacaksınız diyebiliriz. Bu noktada “Ben bilirim, benim dediğim olacak” diye diretmeyin, sevimsiz gelişmelere neden olabilirsiniz.

Maddi konularda ise çok daha iyi gelişmelere açık olmanız mümkün. O nedenle elinizdekini riskli işlerden ziyade daha kalıcı ayağı yere basan konularda kullanmanız sizin için olacaktır.

BAŞAK:

Bu hafta her şeyden önce ilişkiler konusunda “dikkat!” demeden edemeyeceğim. Hem sağlık hem de para konularında temkinli olun derim. Çünkü hoş gelişmeler olabilir ama aşırılıklar sizi zorlayabilir. Her konuda ölçüyü korumanızda fayda var.

Hafta sonuna doğru ise daha çok sağlık konusunda olumlu bir şeyler yapın mesela spor gibi ve iş arkadaşlarınızla veya çevrenizle daha çok iletişimde olmanızda ve projeler oluşturmanızda, ekip içinde olmanızda fayda var.

TERAZİ:

Bu haftanın teması sizin için para ve aşk! Bu iki konuda da hızlı enteresan gelişmeler yaşamanız mümkün. Özellikle maddi konularda sağınıza, solunuza dikkat etmenizde fayda var. Teklifler veya yeni fikirler dolanabilir çevrenizde.

Aile ilgili konularda ise önünüzü göreceğiniz konuşmalar, olaylar içinden geçebilirsiniz. Bu anlamda aile büyükleri ile ilgili tutum ve davranışlarınıza dikkat edin. Yurtdışı ile ilgili veya bu konularda bir gelişmede olabilir.

AKREP:

Bu hafta özellikle akrepler için aşk haftası da denilebilir. Güzel, ani, hoş gelişmeler olabilir. Bunun yanında çocuklarınız varsa çocuklarınızla ilgilide olumlu gelişmeler görünebilir. Ama yine de siz balıklama atlamayın hemen her duruma.

Ayrıca, aile ilişkilerinizde biraz daha sabırlı olduğunuz taktirde Ay sonuna doğru gerginlikler, sıkıntılar nispeten azalır. Bu hafta yine ebeveynlerle iletişiminizde büyük konuşmamaya, olmayacak vaatlerde bulunmamaya dikkat edin.

YAY:

Mart ayının bu ilk haftasında aileniz hakkında ve bu konular dahilinde mal, mülk gibi taşınmaz varlıkları konu alan gelişmeler olabilir. Ayrıca kendinizle ve çevrenizle ilgili olarak önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

Hafta ortalarında biraz daha içe dönük olabilir ve olayları dışardan takip etmek gibi durum söz konusu olabilir. Bunun yanında eğer kendinizi parlatacak bir eylem içinde bulunmanız gerekiyorsa bunu bu hafta yapabilirsiniz, tırmalayın biraz sosyal medyayı.

OĞLAK:

Para konusu uzun süredir sizlerle ve sizlerle olacak çünkü Satürn denilen sevimsiz sizin para evinizden geçiyor yapılacak bir şey yok. Bu hafta olumlu güzel gelişmeler sizinle maddi konularda enteresan gelişmeler olabilir.

Ayrıca bu hafta kendinizi çok daha sosyal hissedebilirsiniz. O nedenle iletişim konusunda çok da fazla abartıya kaçmadan arkadaş, eş, dost ortamlarında güzel gelişmeler yaşamanız olası.

KOVA:

Bu hafta ikili ilişkilerde artık önünüzü görebileceksiniz ve kendinizi daha enerjik daha etrafınızla ilgili hissetmeniz olası. Kendinizi iş ve özel hayatın tamda göbeğinde görebilirsiniz. Bu süreçte plan yaparken aşırıya kaçmayın yeter.

Para konusunda ise yatırımlara dikkat edin sevgili Kovalar önünüzde güzel gelişmeler sizi bekliyor. Özellikle hafta ortası piyasaları iyi koklarsanız atılımlarda bulunmanızda olası ve fakat ekonominin daha da zora gideceğini de unutmamanızda fayda var elbette.

BALIK:

Haftaya daha çok çalışma motivasyonuyla gireceksiniz gibi görünüyor. Özellikle eğitim ve ticari konular merceğinizin altında olsun. Önünüzde güzel gelişmeler, fırsatlar bu hafta çıkabilir.

Bu hafta hem kendiniz hem de sevdikleriniz için gelecek planları yapmanın tam zamanı. Keza doğru bir biçimde gelecek görüşü geliştirdiğiniz taktirde önünüzdeki zamanlarda maddi manevi soluk alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ev-saksi-cicegi

İşte Çiçek Bakmanın Püf Noktaları…

Yeraltından Notlar - FYODOR DOSTOYEVSKİ

Yeraltından Notlar – FYODOR DOSTOYEVSKİ